Gönderen Konu: Neden PROTA Civil 3D'nin eğitim notlarını vermek istemiyor  (Okunma sayısı 2532 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı advanx

• Yeni Katılımcı
  • *
  • Civil Gücü: +0/-0
Prota Bilgisayarın Ankara ve İstanbuldaki yerlerini aradım sıcak davranmadıkları gibi hiç yardımcı olmaya çalışmadılar Ben Karayollarında çalışan bir teknik eleman olarak bu programı öğrenmek istiyorum
Kullanıcısı  NetCAD e  göre çok az olan  bu programı bu şekilde nasıl çözebilirim
Eğer kimsede varsa verme şansınız olursa çok teşekkür edecem 

Çevrimdışı ysezgul

• Kıdemli Üye
  • Civil Gücü: +6/-1
Ynt: Neden PROTA Civil 3D'nin eğitim notlarını vermek istemiyor
« Yanıtla #1 : 08 Aralık 2011, 18:39:51 »
Nasıl bir durumla karşılaştığınızı bilmiyorum ama, ben Prota'yı arayıp eğitim notlarını satın almak istediğimi söylediğimde soğuk denecek herhangi bir tutumla karşılaşmadım.
Yusuf SEZGÜL

Çevrimdışı E.Erdem ÖZLÜ

• Site Sahibi
  • Kıdemli Üye
  • Civil Gücü: +21/-0
    • Kişisel Web Şeysi
« Yanıtla #2 : 08 Aralık 2011, 22:49:42 »
1. Bildiğim kadarıyla 2010 yapımı kitabın yeni baskısı yok. Yanlışım varsa düzeltin.

2. Lisanslı kullanıcı mısınız? Lisansınızı Prota'dan ya da Lisans satan başka bir firmadan aldıysanız, firmayı alıp uyarın. Deneme sürümünü kullanıyorsanız ve siteyi biraz gezerseniz istediğiniz dökümana erişebilirsiniz. Civil 3D uygulamaya yönelik bir programdır, elif ba'sı yoktur, iş ne yapmak istediğinizle alakalıdır. Mesela kübaj almak istiyorsanız dünya kadar döküman sitemizde mevcuttur. Kaldı ki takıldığınız yerde yardımcı olacak arkadaşlarımız çıkacaktır.

3. Kullancısının NetCAD'e göre az olduğunu nereden çıkardınız onu pek anlayamadım. Her sene bu program hakkında onbinlerce sayfa döküman yayınlanıyor.  Mastering AutoCAD Civil 3D her sene yeni versiyon çıkarıyor. Tüm dünyanın kullandığı bir programı yanlış tanıdığınızı düşünüyorum.

http://www.civilbirsite.com/main.html
adresini incelerseniz, videoları izlerseniz eminim ki eğitim kitabından daha çok şey öğreneceksiniz.

Geri dönüş forumun canıdır. Lütfen cevap yazınız.

Çevrimdışı nurali

• Yeni Katılımcı
  • *
  • Civil Gücü: +0/-0
« Yanıtla #3 : 29 Ekim 2017, 21:37:21 »
Erdem bey verdiginiz link acilmiyor.bir turlu  videolara ulasamiyorum..yurt disinda olmam ile bir ilisikisi var mi acaba?

AutoCAD Civil 3D

« Yanıtla #3 : 29 Ekim 2017, 21:37:21 »