Gnderen Konu: YENÝ KOORDÝNAT SÝSTEMÝ TANIMLAMA INVALID CODE NAME SORUNU  (Okunma says 5671 defa)

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

evrimd proper

• Duyarlý Üye
  • **
  • leti: 21
  • Civil Gücü: +0/-1
Merhaba Arkadaþlar,

C32014 kulanýyorum ,yeni bir koordinat sistemi tanýmlarken ekteki gibi invalid code name uyarýsý alýyorum.Forumdaki yazýlan kullanýcý denetim ayarlarý ile ilgili açýklama çözüm saðlamadý

Bu tip bir uyarý ile karþýlan /çözüm bulan  arkadaþlar varsa yardýma ihtiyacým var.
Ýyi çalýþmalar,
« Son Dzenleme: 18 Mart 2015, 14:22:49 Gnderen: proper »

evrimd E.Erdem ÖZLÜ

• Site Sahibi
  • Kýdemli Üye
  • leti: 366
  • Civil Gücü: +21/-0
    • Kiþisel Web Þeysi
Evet, çok baþýmýza geliyor. Hangi kýstaslarla oraya birþey yazýlmasý gerekiyor bilmiyorum ama bazen koordinat ismini uzun bir þekilde yazýnca geçiyor.

Mesela ankara için ANKARA-33-UTM yazmýþým hem source hem de desc. kýsmýna.
Geri dönüþ forumun canýdýr. Lütfen cevap yazýnýz.

evrimd proper

• Duyarlý Üye
  • **
  • leti: 21
  • Civil Gücü: +0/-1
Merhaba Erdem Bey,
Çok severek kullandýðýmýz ve inanýlmaz çözümler sunan,iþimizi kolaylaþtýran  C3D'nin benim sorun yaþadýðým,sizin açýkladýðýnýz konuda daha tatmin edici bir acýklamasý olmalý diye düþünüyorum,ismi uzun yazmak bana mantýklý gelmiyor .

evrimd E.Erdem ÖZLÜ

• Site Sahibi
  • Kýdemli Üye
  • leti: 366
  • Civil Gücü: +21/-0
    • Kiþisel Web Þeysi
Daha tatmin edici bir açýklamasý mutlaka vardýr. Ben bulamadým. Sonuçta orada bir textbox var ve altýnda elbet bir kriter vardýr. Ben sadece iþinizin hýzlý ilerlemesi açýsýndan bir çözüm sundum.

sevgiler.
Geri dönüþ forumun canýdýr. Lütfen cevap yazýnýz.

evrimd fox07

• Yeni Katýlýmcý
  • *
  • leti: 16
  • Civil Gücü: +0/-0
Linkte en altta bir ornegi mevcut, sanirim sorun "_"  isaretinin sýk kullanilmasindan kaynaklaniyor.

http://blogs.rand.com/ascent/2013/07/creatingcustom-coordinate-systems-in-autocad-civil-3d.html

AutoCAD Civil 3D