Gnderen Konu: Neden PROTA Civil 3D'nin eðitim notlarýný vermek istemiyor  (Okunma says 7110 defa)

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

evrimd advanx

• Yeni Katýlýmcý
  • *
  • leti: 1
  • Civil Gücü: +0/-0
Prota Bilgisayarýn Ankara ve Ýstanbuldaki yerlerini aradým sýcak davranmadýklarý gibi hiç yardýmcý olmaya çalýþmadýlar Ben Karayollarýnda çalýþan bir teknik eleman olarak bu programý öðrenmek istiyorum
Kullanýcýsý  NetCAD e  göre çok az olan  bu programý bu þekilde nasýl çözebilirim
Eðer kimsede varsa verme þansýnýz olursa çok teþekkür edecem 

evrimd ysezgul

• Kýdemli Üye
  • leti: 182
  • Civil Gücü: +6/-1
Ynt: Neden PROTA Civil 3D'nin eðitim notlarýný vermek istemiyor
« Yantla #1 : 08 Aralk 2011, 18:39:51 »
Nasýl bir durumla karþýlaþtýðýnýzý bilmiyorum ama, ben Prota'yý arayýp eðitim notlarýný satýn almak istediðimi söylediðimde soðuk denecek herhangi bir tutumla karþýlaþmadým.
Yusuf SEZGÜL

evrimd E.Erdem ÖZLÜ

• Site Sahibi
  • Kýdemli Üye
  • leti: 366
  • Civil Gücü: +21/-0
    • Kiþisel Web Þeysi
Ynt: Neden PROTA Civil 3D'nin eðitim notlarýný vermek istemiyor
« Yantla #2 : 08 Aralk 2011, 22:49:42 »
1. Bildiðim kadarýyla 2010 yapýmý kitabýn yeni baskýsý yok. Yanlýþým varsa düzeltin.

2. Lisanslý kullanýcý mýsýnýz? Lisansýnýzý Prota'dan ya da Lisans satan baþka bir firmadan aldýysanýz, firmayý alýp uyarýn. Deneme sürümünü kullanýyorsanýz ve siteyi biraz gezerseniz istediðiniz dökümana eriþebilirsiniz. Civil 3D uygulamaya yönelik bir programdýr, elif ba'sý yoktur, iþ ne yapmak istediðinizle alakalýdýr. Mesela kübaj almak istiyorsanýz dünya kadar döküman sitemizde mevcuttur. Kaldý ki takýldýðýnýz yerde yardýmcý olacak arkadaþlarýmýz çýkacaktýr.

3. Kullancýsýnýn NetCAD'e göre az olduðunu nereden çýkardýnýz onu pek anlayamadým. Her sene bu program hakkýnda onbinlerce sayfa döküman yayýnlanýyor.  Mastering AutoCAD Civil 3D her sene yeni versiyon çýkarýyor. Tüm dünyanýn kullandýðý bir programý yanlýþ tanýdýðýnýzý düþünüyorum.

http://www.civilbirsite.com/main.html
adresini incelerseniz, videolarý izlerseniz eminim ki eðitim kitabýndan daha çok þey öðreneceksiniz.

Geri dönüþ forumun canýdýr. Lütfen cevap yazýnýz.

evrimd nurali

• Yeni Katýlýmcý
  • *
  • leti: 17
Erdem bey verdiginiz link acilmiyor.bir turlu  videolara ulasamiyorum..yurt disinda olmam ile bir ilisikisi var mi acaba?

evrimd erenahmet95

• Yeni Katýlýmcý
  • *
  • leti: 1
  • http://www.civilbirsite.com
Ýyi gunler prota bilgisayar yeni kitabini cikarmis 900 kusur sayfa. Fiyati 180 tl. Sizce bu fiyat verilip alinir mi deger mi ?

Yeni basliyacagim civile.

AutoCAD Civil 3D