Gnderen Konu: ADIM ADIM YOL PROJESÝ - MUTLAKA OKUYUNUZ !!!  (Okunma says 11188 defa)

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

evrimd E.Erdem ÖZLÜ

• Site Sahibi
  • Kýdemli Üye
  • leti: 366
  • Civil Gücü: +21/-0
    • Kiþisel Web Þeysi
ADIM ADIM YOL PROJESÝ - MUTLAKA OKUYUNUZ !!!
« : 13 Kasm 2008, 21:48:24 »
Adým Adým Yol Projesi Yapma bölümümüze Hoþgeldiniz...

Bu bölümde, videolar ve ekler yardýmýyla baþtan sona bir yol projesi nasýl yapýlýr, bunu göreceðiz.
Paftalarýmýz ve Kurallar Föy'ümüz, YILDIZ TEKNÝK ÜNÝVERSÝTESÝ, ÝNÞAAT FAKÜLTESÝ, JEODEZÝ VE FOTOGRAMETRÝ MÜHENDÝSLÝÐÝ BÖLÜMÜ, YOL VE PROJESÝ dersinde daðýtýlan paftalar ve föy olacak.

Eðer baþka üniversitelerden ve/veya baþka bölümlerden katýlýyorsanýz, projenizdeki farklýlýklarý bize yazýnýz, biz de yardýmcý olmaya çalýþalým. Çok büyük farklýlýklar olacaðýný sanmýyorum, stiller yardýmýyla bu iþi çözebiliriz.

Öncelikle sizlerden ricam, adým adým yol projesi programýmýzý, adým adým takip ediniz. Hem civilbirsite.com adresinde hem de forum.civilbirsite.com adresinde "arama" yapmadan, sorular sormayýnýz, konular açmayýnýz.  Bir de, bazý þeyler için hazýra konmak yerine, takýldýðýnýz yerlerde biraz çabalarsanýz, yanlýzca bir yol projesi çýkarmýþ olmaz, ayný zamanda, ileride ALTYAPI MÜHENDÝSLÝÐÝ'nin temeli olacak bu programý da öðrenmiþ olursunuz.

Þimdiden kolay gelsin...
« Son Dzenleme: 28 Kasm 2008, 02:17:55 Gnderen: Erdem E. Özlü »
Geri dönüþ forumun canýdýr. Lütfen cevap yazýnýz.

AutoCAD Civil 3D

ADIM ADIM YOL PROJESÝ - MUTLAKA OKUYUNUZ !!!
« : 13 Kasm 2008, 21:48:24 »