Gnderen Konu: Civil 3D Eðitim Kitabý Çýktý.  (Okunma says 13973 defa)

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

evrimd murat

• Site Sahibi
  • Kýdemli Üye
  • leti: 407
  • Civil Gücü: +21/-1
    • Ýlk ve Tek AutoCAD Civil 3D Sitesi
Civil 3D Eðitim Kitabý Çýktý.
« : 03 Kasm 2009, 14:06:35 »
Ýlk Civil 3D Kitabý Çýktý!!!
400 SAYFA KUÞE KAÐIDA (Cidden)

Fiyatý 40 TL Prota Ankara ve Prota Ýstanbul'dan tedarik edilebilir. Eðer istenirse adrese yollanabiliyor (Kargo ücreti sizden)

Ayrýca kitaplar 5-11 Kasým'daki Civil 3D Atölyelerinde satýlacak.

Bir hayalimiz daha gerçekleþti. 

« Son Dzenleme: 22 Ekim 2014, 00:37:34 Gnderen: E.Erdem ÖZLÜ »

evrimd sabangulay

• Super Moderator
  • Kýdemli Üye
  • leti: 551
  • Civil Gücü: +32/-4
Ynt: CIVIL 3D EÐÝTÝM KÝTABI ÇIKTI!!!!
« Yantla #1 : 03 Kasm 2009, 14:56:01 »
Gözümüz aydýn. Hayýrlý olsun.

evrimd Ýlke ÝÇÖZ

• Super Moderator
  • Duyarlý Üye
  • leti: 43
  • Civil Gücü: +2/-0
« Yantla #2 : 03 Kasm 2009, 17:24:53 »
tüm civil 3d kullanýcýlarýna hayýrlý uðurlu olsun...
murat bey ben kitabý satýn almak istiyorum.
yardýmcý olabillir misiniz?
« Son Dzenleme: 03 Kasm 2009, 19:35:24 Gnderen: Ýlke ÝÇÖZ »

evrimd umit

• Super Moderator
  • Kýdemli Üye
  • leti: 550
  • Civil Gücü: +30/-1
« Yantla #3 : 03 Kasm 2009, 17:50:15 »
Civil 3d nin yaygýnlaþmasý daha çok kullanýcýya ulaþmasý için bence en büyük eksik giderilmiþ oldu.Hayýrlý olsun cümlemize.
Hayatta en hakiki mürþit ilimdir.
M.Kemal Atatürk

evrimd PAÞA

• Super Moderator
  • Tam Üye
  • leti: 125
  • Civil Gücü: +17/-0
« Yantla #4 : 05 Kasm 2009, 10:05:17 »
Arkadaþlar þu an Civil3D Atölyesindeyim. Baþlýyoruz. Kitabý da aldým. Ýnanýlmaz güzel bir eser ortaya çýkmýþ. Artýk herkesin elinde bir C3D kaynaðý olabilecek.

evrimd cos00kun

• Duyarlý Üye
  • **
  • leti: 24
  • Civil 3D > ....CAD
« Yantla #5 : 25 Mays 2010, 07:56:55 »
Herkese merhabalar.
Kitabý bende aldým ve alýncada önceden çalýþtýðým proje müdürü bir abimizle yaptýðým muhabbet geldi aklýma . Diyeceksinizki ne alaka . belkide birazda latifeyle karýþýk bir mesaj olsun istedim inþaat sektörünün þu stresli günlerinde .
Sohbet þuydu ; arabalar ve hangi araba modelinin alýnmasý gerekliliði ve söylenen bedelin edip etmeyeceðiyle ilgili boþ zaman öldürme durumu.
Derken o abimiz ben arabayý sadece modeline göre deðerlendirmem  o arabanýn kilosunada bakarým ona göre o paranýn edip etmeyeceðine karar veririm demiþti gülümseyerek .. sohbet uzadý ama bikaç gün sonra kilosu fazla olan bir araba aldý gerçektende .

Þimdi gelelim Civil 3D Kitabýný aldýðým o güne .. evet kitabým bana ulaþýp elime aldýðým bi aldým aldýðým gibi elimin aþaðýya sarkmasý bir oldu..  sen de 3 kilo ben diyim 5 kilo :) anlýycanýz kilosuda içi gibi dolu ve aðýr .

O zaman güldüðüm Sevgili müdürüme þimdi latifeylede olsa hak veriyorum artýk .. :)

Bu kitap herkesin elinin altýnda bulunmasý gereken bir sözlük gibi biþey o yüzden herkese tavsiye ederim.

mutlu ve stressiz günler herkese ..
« Son Dzenleme: 25 Mays 2010, 09:28:45 Gnderen: cos00kun »
E=mc^2

evrimd murat

• Site Sahibi
  • Kýdemli Üye
  • leti: 407
  • Civil Gücü: +21/-1
    • Ýlk ve Tek AutoCAD Civil 3D Sitesi
« Yantla #6 : 26 Mays 2010, 09:34:49 »
Herkese merhabalar.
Kitabý bende aldým ve alýncada önceden çalýþtýðým proje müdürü bir abimizle yaptýðým muhabbet geldi aklýma . Diyeceksinizki ne alaka . belkide birazda latifeyle karýþýk bir mesaj olsun istedim inþaat sektörünün þu stresli günlerinde .
Sohbet þuydu ; arabalar ve hangi araba modelinin alýnmasý gerekliliði ve söylenen bedelin edip etmeyeceðiyle ilgili boþ zaman öldürme durumu.
Derken o abimiz ben arabayý sadece modeline göre deðerlendirmem  o arabanýn kilosunada bakarým ona göre o paranýn edip etmeyeceðine karar veririm demiþti gülümseyerek .. sohbet uzadý ama bikaç gün sonra kilosu fazla olan bir araba aldý gerçektende .

Þimdi gelelim Civil 3D Kitabýný aldýðým o güne .. evet kitabým bana ulaþýp elime aldýðým bi aldým aldýðým gibi elimin aþaðýya sarkmasý bir oldu..  sen de 3 kilo ben diyim 5 kilo :) anlýycanýz kilosuda içi gibi dolu ve aðýr .

O zaman güldüðüm Sevgili müdürüme þimdi latifeylede olsa hak veriyorum artýk .. :)

Bu kitap herkesin elinin altýnda bulunmasý gereken bir sözlük gibi biþey o yüzden herkese tavsiye ederim.

mutlu ve stressiz günler herkese ..

Eline saðlýk, bana da inþaat forumunda yazdýðýn enfes yazýlarý ve atýþmalarýmýzý anýmsattýn Coþkun Bey. Foruma geri dönüþün muhteþem oldu. Umarým devamlý da olur.
Sevgiler:)

evrimd cos00kun

• Duyarlý Üye
  • **
  • leti: 24
  • Civil 3D > ....CAD
« Yantla #7 : 26 Mays 2010, 12:57:17 »
artýk buralardayým :) tatlý hoþ sohbetlerdi onlar tabiki burdada konular ve duruma göre devam edecektir :)
hepinize esenlikler dileri.
E=mc^2

evrimd geodesy

• Yeni Katýlýmcý
  • *
  • leti: 1
  • Civil Gücü: +0/-0
    • Kordil
« Yantla #8 : 22 Haziran 2010, 16:50:53 »
Arkadaþlar, kitapta Türkçe standartlara da deðinilmiþ mi yoksa sadece menüleri vs anlatan bir kitap mý? Mesela bu kitap ile Karayollarýnda vs yaygýn olarak kullanýlan bir enkesit tipi çabucak hazýrlayabilir miyim?
Harun Karaman
Kordil
www.kordil.com

evrimd mubarekadam

• Yeni Katýlýmcý
  • *
  • leti: 5
  • Civil Gücü: +0/-0
« Yantla #9 : 15 Ekim 2010, 13:52:28 »
Aynen bende aldým kitabý gerçekten aðýrmýþ : ) ellerinize saðlýk çok faydalý bilgiler içeriyor. Kitapta türkçe standartlar stillerde olduðu kadar ama herhangi bir stilin yeniden oluþturulmasý ve editlenmesi anlatýlmýþ.
Emeði geçen herkesin ellerine saðlýk.....

AutoCAD Civil 3D

« Yantla #9 : 15 Ekim 2010, 13:52:28 »