Gnderen Konu: PROTA ÝSTANBUL'DA REVIT ARCHÝTECTURE EÐÝTÝMLERÝ BAÞLIYOR!!!  (Okunma says 2211 defa)

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

evrimd murat

• Site Sahibi
  • Kýdemli Üye
  • leti: 407
  • Civil Gücü: +21/-1
    • Ýlk ve Tek AutoCAD Civil 3D Sitesi
          PROTA Eðitim Programlarýndan
       Revit Architecture 2009 Eðitimleri 
                       Baþlýyor!                           
        Hýzla geliþen yazýlým teknolojisini yakalayýn,
    yetkinlik, performans ve motivasyonunuzu arttýrýn.
6  kiþilik akþam gruplarýmýzda ,birebir uygulamalý 30 saatlik eðitim ile  4 haftada kendinizi geliþtirin...
Eðitimlerimiz 09 Þubat 2009* Pazartesi günü baþlýyor!
Kiþi Baþý Eðitim Ücreti: 600.00 YTL + KDV
Akþam Grubu
P.tesi , Çarþamba, Cuma:  18:30 – 21:30
AutoCAD Revit Architecture 2009                         
Mimari tasarým ve projelendirme yazýlýmý                                         
Temel Eðitim Ýçeriði - 30 Saat                                               Ýleri Düzey Eðitim Ýçeriði - 30 Saat
Revit Architecture Kullanýcý Arayüzü                                     Family Yaratmak ve Özellikleri
Çizim Ayarlarý                                                                        Detay Çizme Yöntemleri ve Araçlarý
Modelleme Elemanlarý                                                           Nesne Gruplarý Yaratmak
Duvarlar                                                                                 Alan Analizleri
Döþemeler                                                                             Kütle Elemanlarý
Merdiven                                                                               Tasarým Alternatifleri
Giydirme Cepheler                                                                Fazlar
Korkuluk                                                                                Proje Elemanlarýnýn Paylaþýmý
Çatýlar                                                                                   Baðlantýlý Çizimler Kullanmak
Taþýyýcý Sistem Elemanlarý                                                     
Ölçülendirme
Mahal ve Tarama Tanýmlarýnýn Yapýlmasý
Family Çalýþma Mantýðý
Görselleþtirme
Arazi Modelleme
Pafta Ayarlarý
Uygulamalý Örnek Proje Çizimi

Eðitim Prota Bilgisayar Ýstanbul Þube’de verilecektir.  0212-258 68 63 numaralý telefondan detaylý bilgi alabilirsiniz.
ADRES: Yýldýz Mahallesi, Çitlenbik Sokak, Temizkanlý Apartmaný, No:22/3 Beþiktaþ / Ýstanbul
*6 kiþilik sýnýflarýmýzda gelecek talepler sonucu eðitimin baþlayacaðý tarih deðiþebilir.

AutoCAD Civil 3D