Gönderen Konu: PROTA İSTANBUL'DA REVIT ARCHİTECTURE EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR!!!  (Okunma sayısı 1281 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı murat

• Site Sahibi
  • Kıdemli Üye
  • Civil Gücü: +21/-1
    • İlk ve Tek AutoCAD Civil 3D Sitesi
          PROTA Eğitim Programlarından
       Revit Architecture 2009 Eğitimleri 
                       Başlıyor!                           
        Hızla gelişen yazılım teknolojisini yakalayın,
    yetkinlik, performans ve motivasyonunuzu arttırın.
6  kişilik akşam gruplarımızda ,birebir uygulamalı 30 saatlik eğitim ile  4 haftada kendinizi geliştirin...
Eğitimlerimiz 09 Şubat 2009* Pazartesi günü başlıyor!
Kişi Başı Eğitim Ücreti: 600.00 YTL + KDV
Akşam Grubu
P.tesi , Çarşamba, Cuma:  18:30 – 21:30
AutoCAD Revit Architecture 2009                         
Mimari tasarım ve projelendirme yazılımı                                         
Temel Eğitim İçeriği - 30 Saat                                               İleri Düzey Eğitim İçeriği - 30 Saat
Revit Architecture Kullanıcı Arayüzü                                     Family Yaratmak ve Özellikleri
Çizim Ayarları                                                                        Detay Çizme Yöntemleri ve Araçları
Modelleme Elemanları                                                           Nesne Grupları Yaratmak
Duvarlar                                                                                 Alan Analizleri
Döşemeler                                                                             Kütle Elemanları
Merdiven                                                                               Tasarım Alternatifleri
Giydirme Cepheler                                                                Fazlar
Korkuluk                                                                                Proje Elemanlarının Paylaşımı
Çatılar                                                                                   Bağlantılı Çizimler Kullanmak
Taşıyıcı Sistem Elemanları                                                     
Ölçülendirme
Mahal ve Tarama Tanımlarının Yapılması
Family Çalışma Mantığı
Görselleştirme
Arazi Modelleme
Pafta Ayarları
Uygulamalı Örnek Proje Çizimi

Eğitim Prota Bilgisayar İstanbul Şube’de verilecektir.  0212-258 68 63 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.
ADRES: Yıldız Mahallesi, Çitlenbik Sokak, Temizkanlı Apartmanı, No:22/3 Beşiktaş / İstanbul
*6 kişilik sınıflarımızda gelecek talepler sonucu eğitimin başlayacağı tarih değişebilir.

AutoCAD Civil 3D