Gönderen Konu: Civil 3D Eğitim Kitabı Çıktı.  (Okunma sayısı 9776 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı murat

• Site Sahibi
  • Kıdemli Üye
  • Civil Gücü: +21/-1
    • İlk ve Tek AutoCAD Civil 3D Sitesi
Civil 3D Eğitim Kitabı Çıktı.
« : 03 Kasım 2009, 14:06:35 »
İlk Civil 3D Kitabı Çıktı!!!
400 SAYFA KUŞE KAĞIDA (Cidden)

Fiyatı 40 TL Prota Ankara ve Prota İstanbul'dan tedarik edilebilir. Eğer istenirse adrese yollanabiliyor (Kargo ücreti sizden)

Ayrıca kitaplar 5-11 Kasım'daki Civil 3D Atölyelerinde satılacak.

Bir hayalimiz daha gerçekleşti. 

« Son Düzenleme: 22 Ekim 2014, 00:37:34 Gönderen: E.Erdem ÖZLÜ »

Çevrimdışı sabangulay

• Super Moderator
  • Kıdemli Üye
  • Civil Gücü: +32/-4
Ynt: CIVIL 3D EĞİTİM KİTABI ÇIKTI!!!!
« Yanıtla #1 : 03 Kasım 2009, 14:56:01 »
Gözümüz aydın. Hayırlı olsun.

Çevrimdışı İlke İÇÖZ

• Super Moderator
  • Duyarlı Üye
  • Civil Gücü: +2/-0
« Yanıtla #2 : 03 Kasım 2009, 17:24:53 »
tüm civil 3d kullanıcılarına hayırlı uğurlu olsun...
murat bey ben kitabı satın almak istiyorum.
yardımcı olabillir misiniz?
« Son Düzenleme: 03 Kasım 2009, 19:35:24 Gönderen: İlke İÇÖZ »

Çevrimdışı umit

• Super Moderator
  • Kıdemli Üye
  • Civil Gücü: +30/-1
« Yanıtla #3 : 03 Kasım 2009, 17:50:15 »
Civil 3d nin yaygınlaşması daha çok kullanıcıya ulaşması için bence en büyük eksik giderilmiş oldu.Hayırlı olsun cümlemize.
Hayatta en hakiki mürşit ilimdir.
M.Kemal Atatürk

Çevrimdışı PAŞA

• Super Moderator
  • Tam Üye
  • Civil Gücü: +17/-0
« Yanıtla #4 : 05 Kasım 2009, 10:05:17 »
Arkadaşlar şu an Civil3D Atölyesindeyim. Başlıyoruz. Kitabı da aldım. İnanılmaz güzel bir eser ortaya çıkmış. Artık herkesin elinde bir C3D kaynağı olabilecek.

Çevrimdışı cos00kun

• Duyarlı Üye
  • **
  • Civil 3D > ....CAD
« Yanıtla #5 : 25 Mayıs 2010, 07:56:55 »
Herkese merhabalar.
Kitabı bende aldım ve alıncada önceden çalıştığım proje müdürü bir abimizle yaptığım muhabbet geldi aklıma . Diyeceksinizki ne alaka . belkide birazda latifeyle karışık bir mesaj olsun istedim inşaat sektörünün şu stresli günlerinde .
Sohbet şuydu ; arabalar ve hangi araba modelinin alınması gerekliliği ve söylenen bedelin edip etmeyeceğiyle ilgili boş zaman öldürme durumu.
Derken o abimiz ben arabayı sadece modeline göre değerlendirmem  o arabanın kilosunada bakarım ona göre o paranın edip etmeyeceğine karar veririm demişti gülümseyerek .. sohbet uzadı ama bikaç gün sonra kilosu fazla olan bir araba aldı gerçektende .

Şimdi gelelim Civil 3D Kitabını aldığım o güne .. evet kitabım bana ulaşıp elime aldığım bi aldım aldığım gibi elimin aşağıya sarkması bir oldu..  sen de 3 kilo ben diyim 5 kilo :) anlıycanız kilosuda içi gibi dolu ve ağır .

O zaman güldüğüm Sevgili müdürüme şimdi latifeylede olsa hak veriyorum artık .. :)

Bu kitap herkesin elinin altında bulunması gereken bir sözlük gibi bişey o yüzden herkese tavsiye ederim.

mutlu ve stressiz günler herkese ..
« Son Düzenleme: 25 Mayıs 2010, 09:28:45 Gönderen: cos00kun »
E=mc^2

Çevrimdışı murat

• Site Sahibi
  • Kıdemli Üye
  • Civil Gücü: +21/-1
    • İlk ve Tek AutoCAD Civil 3D Sitesi
« Yanıtla #6 : 26 Mayıs 2010, 09:34:49 »
Herkese merhabalar.
Kitabı bende aldım ve alıncada önceden çalıştığım proje müdürü bir abimizle yaptığım muhabbet geldi aklıma . Diyeceksinizki ne alaka . belkide birazda latifeyle karışık bir mesaj olsun istedim inşaat sektörünün şu stresli günlerinde .
Sohbet şuydu ; arabalar ve hangi araba modelinin alınması gerekliliği ve söylenen bedelin edip etmeyeceğiyle ilgili boş zaman öldürme durumu.
Derken o abimiz ben arabayı sadece modeline göre değerlendirmem  o arabanın kilosunada bakarım ona göre o paranın edip etmeyeceğine karar veririm demişti gülümseyerek .. sohbet uzadı ama bikaç gün sonra kilosu fazla olan bir araba aldı gerçektende .

Şimdi gelelim Civil 3D Kitabını aldığım o güne .. evet kitabım bana ulaşıp elime aldığım bi aldım aldığım gibi elimin aşağıya sarkması bir oldu..  sen de 3 kilo ben diyim 5 kilo :) anlıycanız kilosuda içi gibi dolu ve ağır .

O zaman güldüğüm Sevgili müdürüme şimdi latifeylede olsa hak veriyorum artık .. :)

Bu kitap herkesin elinin altında bulunması gereken bir sözlük gibi bişey o yüzden herkese tavsiye ederim.

mutlu ve stressiz günler herkese ..

Eline sağlık, bana da inşaat forumunda yazdığın enfes yazıları ve atışmalarımızı anımsattın Coşkun Bey. Foruma geri dönüşün muhteşem oldu. Umarım devamlı da olur.
Sevgiler:)

Çevrimdışı cos00kun

• Duyarlı Üye
  • **
  • Civil 3D > ....CAD
« Yanıtla #7 : 26 Mayıs 2010, 12:57:17 »
artık buralardayım :) tatlı hoş sohbetlerdi onlar tabiki burdada konular ve duruma göre devam edecektir :)
hepinize esenlikler dileri.
E=mc^2

Çevrimdışı geodesy

• Yeni Katılımcı
  • *
  • Civil Gücü: +0/-0
    • Kordil
« Yanıtla #8 : 22 Haziran 2010, 16:50:53 »
Arkadaşlar, kitapta Türkçe standartlara da değinilmiş mi yoksa sadece menüleri vs anlatan bir kitap mı? Mesela bu kitap ile Karayollarında vs yaygın olarak kullanılan bir enkesit tipi çabucak hazırlayabilir miyim?
Harun Karaman
Kordil
www.kordil.com

Çevrimdışı mubarekadam

• Yeni Katılımcı
  • *
  • Civil Gücü: +0/-0
« Yanıtla #9 : 15 Ekim 2010, 13:52:28 »
Aynen bende aldım kitabı gerçekten ağırmış : ) ellerinize sağlık çok faydalı bilgiler içeriyor. Kitapta türkçe standartlar stillerde olduğu kadar ama herhangi bir stilin yeniden oluşturulması ve editlenmesi anlatılmış.
Emeği geçen herkesin ellerine sağlık.....

AutoCAD Civil 3D

« Yanıtla #9 : 15 Ekim 2010, 13:52:28 »