Gönderen Konu: Moderatör Haberleri - Yeni Yöneticiler  (Okunma sayısı 13543 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı E.Erdem ÖZLÜ

• Site Sahibi
  • Kıdemli Üye
  • Civil Gücü: +21/-0
    • Kişisel Web Şeysi
Moderatör Haberleri - Yeni Yöneticiler
« : 19 Ocak 2009, 12:30:35 »
Yeni Moderatörümüz  tugceunlu, Map3D bölümündeki yardımlarından ve Parcels bölümünde civilbirsite'ye yardımcı olması için yönetici kadromuza katılmıştır.

Aynı gayreti gösteren üyelerimiz arasından yeni moderatör alımları yapılacaktır.
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2009, 15:46:26 Gönderen: Erdem E. Özlü »
Geri dönüş forumun canıdır. Lütfen cevap yazınız.

Çevrimdışı murat

• Site Sahibi
  • Kıdemli Üye
  • Civil Gücü: +21/-1
    • İlk ve Tek AutoCAD Civil 3D Sitesi
Yeni Moderatörümüz!!
« Yanıtla #1 : 23 Ocak 2009, 10:32:04 »
Civil 3D ormanın benim için en bilinmeyen ve en karanlık yollarında bize ışık tutacak kişi Tuğce Hanım'dır.
Ondan öğreneceğim çok şey var.
Hayırlı olsun.

Çevrimdışı civileng

• Yeni Katılımcı
  • *
  • Civil Gücü: +0/-0
Ynt: Yeni Moderatörümüz!!
« Yanıtla #2 : 26 Ocak 2009, 09:20:07 »
Tebrikler tugceunlu ;)

Çevrimdışı tan86

• Yeni Katılımcı
  • *
  • Civil Gücü: +1/-0
« Yanıtla #3 : 31 Ocak 2009, 01:28:12 »
Hayırlı olsun...

Çevrimdışı MJDENNIS

• Yeni Katılımcı
  • *
  • Civil Gücü: +2/-0
« Yanıtla #4 : 16 Mart 2009, 12:04:30 »
Tebrikler, iyi çalışmalar...

Çevrimdışı SERKAN

• Yeni Katılımcı
  • *
  • Civil Gücü: +1/-0
« Yanıtla #5 : 16 Mart 2009, 17:23:06 »
Hayırlı olsun...

Çevrimdışı murat

• Site Sahibi
  • Kıdemli Üye
  • Civil Gücü: +21/-1
    • İlk ve Tek AutoCAD Civil 3D Sitesi
Yeni Moderatörlerimiz
« Yanıtla #6 : 08 Temmuz 2009, 10:52:13 »
Civilbirsite Forumu'nun kazanına devamlı odun atarak, durmadan yoluna devam etmesini sağlayan iki arkadaşımız, meslek olarak da iki ağabeyim Şaban Bey ve "Paşa" Rumuzlu Gökhan Bey Civilbirsite'nin yeni moderatörleri olmuşlardır. Bu moderatörlük onlara bir yük değil forumda daha rahat hareket edebilmelerini sağlayacak bir ayrıcalık olarak verilmiştir. Zaten forumun yükünü sırtlayıp götürmekteler.
Şaban Bey ve Gökhan Bey yaptıkları ve yapacakları için teşekkürlerimi sunarım.

Murat ÖZMEN

Çevrimdışı E.Erdem ÖZLÜ

• Site Sahibi
  • Kıdemli Üye
  • Civil Gücü: +21/-0
    • Kişisel Web Şeysi
Ynt: Yeni Moderatörlerimiz
« Yanıtla #7 : 08 Temmuz 2009, 10:57:56 »
Benim uzun süreli yokluğumda yük tamamen Murat Bey'in sırtına biner sanmıştım ama Gökhan Ve Şaban beyler beni oldukça yanılttılar. Zaten hakları olan bir yetki verildi kendilerine. Murat beyin dediği gibi, onlara daha rahat hareket sağlayacak bir durum bu. Aslında Onur üyeliğini bunun için düşünmüştük ama sanırım bu daha onurlu bir üyelik oldu.
 :)
Geri dönüş forumun canıdır. Lütfen cevap yazınız.

Çevrimdışı PAŞA

• Super Moderator
  • Tam Üye
  • Civil Gücü: +17/-0
« Yanıtla #8 : 08 Temmuz 2009, 11:50:05 »
Bunları okuduktan sonra tek diyebileceğim şey, Sevgi.2007 nin Kasımında bir telefonla başladı herşey. Murat Bey'i ilk kez duyduğum Civil3D  için aradığımda bir DEMO için çağırmıştım. İşte orda tamam bu dedim. Civil3D programını Murat Bey orda anlatırken, o an çocukluğumu yaşadım ve aklıma çok sevdiğim hergün oynadığım Legolarım geldi.Evler, arabalar yapıyodum, değiştirp değiştirip yeni kendi istediğime göre nesneler. Civil3D de öyleydi. Styller veya altında styllerden oluşan setler. Bunları herbir parçayı istediğin gibi ayarlayıp gerektiğinde alıp anında kullanabiliyodun. Bu özelliği beni çok etkiledi ve bugünlere geldik. Bu vesileyle Murat Bey ve Erdem Bey gibi çok değerli iki insanla arkadaş olma şansı buldum. Tabii tüm civilbirsite üyeleriyle. Tekrar ediyorum, bankadaki Sevgi Hesabına kimler için çok yatırım yapıldı ise başarı da ordan gelecektir. Duygular yakıt düşünceler ise dümendir. Bu benim için çok büyük onur kaynağı oldu. Erdem ve Murat Bey'e tekrar çok teşekkürler. En iyiye en güzele....

Çevrimdışı sabangulay

• Super Moderator
  • Kıdemli Üye
  • Civil Gücü: +32/-4
« Yanıtla #9 : 06 Ağustos 2009, 09:12:27 »
Öncelikle Site sahibi Murat Bey ve Erdem Bey'e çok teşekkür ediyorum. Yaşamımıza ayrı bir güzellik kattı Civilbirsite.Gökhan Bey sağolsun hislerimizin tercumanı oldu. Tüm üyelere teşekkür ediyorum. Bilgileri ve sorularıyla bizlere programın her yönünü tanıma olanağı sağladılar. Herkese kolay gelsin. Saygılarımla.

AutoCAD Civil 3D

« Yanıtla #9 : 06 Ağustos 2009, 09:12:27 »